ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ І (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА НАПИСАННЯ ЕСЕ «ВІЙНА ЗА СВІЙ ШЛЯХ» (ДИТЯЧИЙ ПОГЛЯД)
Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради підведені підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Роботи переможців, які направлені для участі у
Всеукраїнському етапі конкурсу:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png)