Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду
Вітаємо! КОВАЛЬОВУ Анастасію, ученицю 9 класу Шебелинської гімназії Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області (керівник – КОЛЕСНИК Наталія Іванівна),
за ІІІ місце в обласному (заочному) етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього озеленення приміщень закладів освіти «ГАЛЕРЕЯ КІМНАТНИХ РОСЛИН» у номінації «Кращий учнівський проєкт із озеленення приміщень
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321982700_1002714400687413_2228376929423004558_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/322129896_6098065836883876_5663296761827017157_n-208x300.jpg)