Результати обласної квест-вікторини «Мінерали та їх властивості»
Шановні колеги!
16 та 19 грудня 2022 року відбулась обласна квест-вікторина «Мінерали та їх властивості», яку проводив Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.
За посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1atctfLU7nmPaYSi_YwSQ9USEaecEMxeU?fbclid=IwAR33rOb00fNWsYWuW0gjzsSB_QWB_6-R08TPbwvPFy8hFnOhTs9zYC5iOik Ви можете ознайомитись з результатами участі Ваших учнів у квест-вікторині та скачати грамоти переможців та дипломи учасників.
Вітаємо переможців та дякємо керівникам і учням за участь у заході!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/f06cffefb91093a75c529ec4a74516c4-1024x649-1-300x190.jpg)