Тренінг з мінної просвіти від БО
Для учнів Пришибського ліцею відбувся тренінг з мінної просвіти від БО “Українська освітня платформа” та Дитячого фонду UNICEF, під час якого діти повторили правила поводження з ВНП, виконували інтерактивні завдання та переглядали відеороліки, з яких дізналися:
* як розрізнити вибухонебезпечні предмети;
* де може чатувати небезпека;
* як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися;
* які знаки попереджають нас про небезпеку.
Нам усім треба бути дуже уважними. Якщо ти побачиш якийсь невідомий предмет — не підходь, не чіпай, обережно відійди назад і повідом про знахідку когось із дорослих або зателефонуй за номером 101 і рятувальники неодмінно приїдуть, щоб знешкодити предмет і знову зробити це місце безпечним для людей.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/333725201_1186549615363490_8666613225683177917_n-300x257.jpg)