Результати шкільного раунду економічної олімпіади
Вітаємо Ткачова Данила, учня 11 класу, який пройшов до ІІ етапу Міжнародної Економічної Олімпіади, ввійшовши в десятку найсильніших конкурсантів регіону. Даниле, бажаємо тобі перемоги!
P.S. Понад 4300 українських школярів отримали можливість перевірити своє економічне мислення, взявши участь в шкільному етапі Економічної Олімпіади.
Економічна Олімпіада — це змагання з економічного мислення між школярами різних країн, метою якого є зацікавити підлітків вивченням економіки і виміряти їхній рівень економічної грамотності.
Олімпіада складається з чотирьох етапів: шкільний (7-12 березня), регіональний (попередньо 7-9 квітня), національний (уточнюється дата у червні) та міжнародний тури. Серед учасників національного етапу 5 найкращих представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі з представниками понад 17 інших країн.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338034326_594179162756654_7952932753222212915_n-300x268.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/338034658_900316661190313_6885712729976001936_n-169x300.jpg)