Тиждень безпеки Дорожнього Руху в закладах освіти Донецької територіальної громади
Відтак, протягом тижня з учнями закладів загальної середньої освіти було проведено цикл виховних заходів з метою актуалізації знань з безпеки дорожнього руху у формі вікторин, годин спілкування, конкурсів творчих робіт з тематики безпеки дорожнього руху.
А 19 листопада 2021 року, в рамках національного проєкту «Безпечна країна», був проведений єдиний національний урок.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1/16/1f6e1.png)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/44444444-300x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/2222222222222-1-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/11111111111111-169x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/33333333333333-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/5555555555555-300x135.jpg)