15 червня команда з інформування FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності провела інформаційну сесію для здобувачів освіти, працівників ліцею, батьків з питань мінної безпеки. Фахівці розповідали про основні ознаки небезпечних територій, разом з учасниками зустрічі обговорювали та закріплювали алгоритм дій у випадку знаходження вибухонебезпечного предмета. В ігровій формі пояснювали, як безпечно поводитись у нинішніх умовах війни. На стендах демонстрували макети мін та снарядів, розповідаючи дітям та дорослим про їх основні характеристики та потенційну небезпеку від вибухонебезпечних предметів.
Тематичні розмальовки та світловідбивальні брелоки в подарунок малечі, інформаційні буклети для дорослих, які учасники заходу отримали в подарунок, стануть доречним нагадуванням про правила безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами.
Щиро дякуємо усім організаторам зустрічі за дуже корисну, актуальну інформацію. Усім мирного неба та перемоги. Усе буде Україна!!!
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895746522-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895751733-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895757615-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895761764-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895769579-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895773613-300x169.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895778540-300x169.jpg)