“Працюємо плідно”
В Андріївському ліцеї №2 пройшли перші уроки в класі безпеки.
Наш “Клас безпеки” забезпечений усім необхідним навчальним матеріалом, за допомогою якого діти можуть швидко опанувати правила пожежної безпеки та поведінки на воді, а також вчитимуться діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Заняття в класі відбуваються за розкладом. Класні керівники 1-11 класів провели години спілкування, бесіди, практичні заняття, вікторини, адже діти мають знати, як діяти в разі небезпеки, і в момент, коли треба не думати, а діяти, може наступити розгубленість, паніка, тому усім цим елементарним заходам безпеки необхідно приділяти особливу увагу і мотивувати дітей їх вчити в ігровій формі, або ж за допомогою комп’ютерних ігор чи програм.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895592410-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895596373-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895600163-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895603997-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895608260-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895612860-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895620407-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895623789-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895628005-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895631836-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895636936-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895641150-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/fb_img_1686895645482-300x225.jpg)