14 вересня 2023 року в Андріївському ліцеї №2 продовжили свою роботу психологи МБО «БФ “СОС Дитячі Містечка» Україна. Фахівці відділення психологічного забезпечення продовжують гартувати вчителів та учнів. Головний результат проведеної роботи – позитивні відгуки учасників. Сьогодні для вихованців були проведені заняття по техніці роботи з неприємними запахами та звуками, а також були проведені вправи на креативність, робота в команді, на комунікацію, емоційне розвантаження. Різноманітні види психологічної роботи, застосовані під час проведення занять, дали змогу всім учасникам стати єдиним цілим та готовими до відкритого спілкування.
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378225945_328186433019951_2897676096591679986_n-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378121590_328186523019942_6521147277486782174_n-1-300x225.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376013932_328185739686687_3159023435300326080_n-225x300.jpg)
![](http://donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378139863_328186466353281_1411925023356160843_n-300x142.jpg)