Сьогодні, 2 грудня, журі територіального етапу Всеукраїнського новорічно-різдвяного конкурсу «Новорічна композиція» зібралося для підведення результатів.
Для участі у конкурсі було подано 35 робіт: яскравих, життєдайних, чудових та талановитих.
За підсумками та оцінкою журі призерами та переможцями у номінаціях стали:
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
стилізована ялинка:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Сірий Андрій, учень 1 класу Андріївського ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Тупотушки від Андрюшки»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Матанаха Максим, учень 1 класу Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Ялинка -топотушка»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІ місце – колективна робота вихованців старшої групи «Соняшник» Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Ялинка для білочки»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІІ місце – колективна робота вихованців старшої групи «Соняшник» Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Аромо-ялинка»;
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
новорічний букет:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Козін Максим, учень 1 класу Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Новорічна смакота»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІ місце – Ведєнєєв Андрій, Ведєнєєв Максим, учні Пятигірського ліцею Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Новорічна смакота»;
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
новорічна композиція
![⛄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/26c4.png)
:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – колективна композиція творчого колективу П’ятигірського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Зимова феєрія з присмаком казки»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Єфіменко Артем, 6 років,учень 1 класу Донецького ліцею#1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Зимова феєрія»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІ місце -Щира Евеліна, 9 років, учениця Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Ми до Вас із подарунками»;
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
новорічний вінок:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце- Марчук Тимофій, учень 7 класу Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Новий рік на поріг»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце- Воропай Маргарита, 10 років, учениця 5 класу Донецького ліцею №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Різдвяне диво»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІ місце – Коваль Анастасія, вихованка Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області , робота «Різдвяний віночок»;
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
сюжетна композиція:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце- колективна робота вихованців старшої групи «Соняшник» Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Зимова казка»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Павленко Вадим, учень 1–б класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, робота «Майстерня Діда Мороза»
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІ місце- Білюрка Іван, 3роки, вихованець Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Лісовий будинок»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІІ місце – Явтушенко Поліна, 3 роки, вихованка Андріївського закладу дошкільної освіти (ясла- садок) Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Зимова казка»;
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІІ місце- Булікян Анжеліка,Полуянова Альона, учні 10 класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, робота «Свято наближається»
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
флористична новорічна картина
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце- Кушнір Олександра, Герасимова Валерія, Житньов Данило, учні 7 -б класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області, робота «Новорічне вікно»
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
новорічний подарунок:
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
І місце – Тітов Артем, учень 10 класу Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області , робота «Санчата з оленями»
![⭐️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1/16/2b50.png)
ІІІ місце- Купіна Софія, 13 років, учениця 8 класу Донецького ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області,робота «Новорічний чобіток»;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Дякуємо батькам, учителям за допомогу у підготовці до конкурсу.
Ми вражені!